ایده های تزیین کادوی ولنتاین برای پسران

فهرست مطالب

روز ولنتاین یا روز عشق ، که مسیحی ها به آن ولنتاین قدیس میگویند،هر ساله 14 فوریه مصادف با 25 بهمن در کشورهای اروپایی و امریکایی جشن گرفته میشود و عشاق به یکدیگر گل و شکلات و هدیه می دهند،این روز یکی از گرامی داشتهای مسیحیان است. داستانهای مختلفی در خصوص انتخاب این روز به عنوان روز عشق گفته شده است با دلفین همراه شوید تا بیش از این در مورد این روز برای شما بگوییم و ایده های جالبی برای تزیین گل و شکلات و هدیه برای عشقتان ببینید.

داستانهای انتخاب روز ولنتیان

در برخی کشورهای اسکاندیناوی، گفته شده این روز نمادین به این دلیل است که اواسط فوریه در این کشورها پرندگان جفت گیری میکنند.،روایت دیگری وجود دارد که سنت ولنتاین رم به دلیل اینکه در کنار مسیحیان در مقابل امپراتوری رم ایستاده بود، در این روز به درخواست امپراتور رم کشته شد، داستان‌هایی از سده هجدهم میلادی هم این قصه را عاشقانه تر کرده و گفته شده که سنت ولنتاین ، نامه ای را برای دختر زندانبان فرستاده با امضای «ولنتاین تو» قبل از اعدامش ارسال کرده است.

به هر حال داستانهای دیگری هم گفته شده، اما می توان گفت که این روز یکی از روزهایی است که بهانه ایی است برای قدردانی از حضور عشقتان.

تزیین کادوی ولنتاین برای آقایان

اگر برای تزیین کادوی ولنتاین برای پسرها ، سراغ ایده میگردید ویدیوهای این قسمت را ببینید.

 

آموزش تزیین کیک ولنتاین قلبی  برای تزیین کادو ولنتاین مردانه

آموزش جالب ترین آیتم جعبه سورپرایز

آموزش تزیین شکلات

 

تزیین کادو ولنتاین پسرانه

#