ساخت دکوری با آینه

فهرست مطالب

ساخت هر وسیله ایی میتواند انرژی بخش و سرگرم کننده باشد، بعلاوه اینکه خلاقیت شما را شکوفا میکند ، اگر یکی از آینه های شما شکسته است ،یا اگر سراغ ایده کاردستی با آینه میگردید ،میتوانید از قطعات شکسته آینه خود دکوری های جدید بسازید پس آینه شکسته را دور نریزید، با دلفین همراه باشید تا فیلم آموزش کاردستی با آینه شکسته را ببینید

آموزش ساخت انواع کاردستی با آینه

آموزش کاردستی با آینه ساده و بی دردسر است، در این ویدیو مراحل ساخت انواع کاردستی با آینه نشان داده شده است،و در نهایت مراحل ساخت یک جاشمعی با چسب حرارتی و آینه ساخته شده است. همچنین مراحل ساخت یک سینی آینه ایی دکوری با کمک مفتول ، آینه و سایر وسایل تزییناتی نمایش داده شده است. احتمالا بعد از دیدن این ویدیو ، ایده های دیگری هم به فکر شما می رسد، از آنها استقبال کنید و برای ما بنویسید که چه چیزهایی درست کردید.

فیلم کاردستی آینه

در این قسمت چند ویدیو اموزش کاردستی با آینه قرار داده ایم.

آموزش کاردستی با آینه شکسته

اگر آینه شما شکسته است ، می توانید به جای آنکه تکه های آینه را در سطل زباله بیاندازید ، می توانید به درست کردن کاردستی با تکه های آینه فکر کنید.در این قسمت با ما همراه باشید تا ساخت کاردستی زیبا با آینه شکسته را ببینید.

اگر آینه شما خورد شده است و به هزاران تکه کوچک تقسیم شده است بهترین ایده کاردستی با آینه می تواند ساخت تابلو دکوری باشد.

برای ساخت کاردستی با آینه شکسته ، ابتدا پایه کار را انتخاب کنید، پایه کار می تواند از یک صفحه چوبی یا مقوای بسیار محکم باشد.

تکه های آینه خورد شده را با چسب چوب به پایه‌ی کار می چسبانیم.

پودر سنگ دو واحد، سیمان یک واحد با آب مخلوط کنید، دقت کنید مخلوط اولیه نباید شل باشد.

آنرا با دست داخل شیارهای بین تکه های آینه هدایت کنید .

تابلو را در معرض هوا بگذارید تا خشک شود

با دستمال رد مواد را ار روی شیشه ها پا کنید.

با این روش می توانید تمام سطح یک گلدان را بپوشانید، می توانید روی یک سطح صاف تابلو دکوری بسازید، می توانید روی سطح قاب عکس را با اینه خورد شده تزیین کنید، فقط کافی است کمی فکر کنید ، حتما ایده های دیگری به فکر شما میرسد.

هنگام کار با تکه های آینه خورد شده مراقب دستهای خود باشید.

کاردستی آینه با آلومینیوم

اگر کودک شما به کلاس سوم باشد ، احتمالا در جستجوی کاردستی با اینه کلاس سوم هستید. در این سن بچه ها با انواع آینه محدب و معقر و تخت آشنا می شوند، با کمک چند وسیله می توانند آنها را در خانه بسازند.

وسایل مورد نیاز

آلومینویوم بسیار نازک، لوله ایی که دو طرف آن باز باشد ، بادکنک ، چسب و قیچی

یک طرف لوله را بادکنک و طرف دیگر را با آلومینویوم بسیار نازک میپوشانیم ، با کمک حالت کشسانی بادکنک ، آینه تخت ، آینه محدب و مقعر شکل میگیردو

کاردستی آینه با کاغذ رنگی

اگر یک آینه بدون قاب دارید ، همین الان دست بکار شوید با چند رنگ کاغذ رنگی ، گلهای رنگارنگ بسازید و آنها را با چسب حرارتی روی دور تا دور آینه بچسبانید.

نمونه ایی از درست کردن گل با کاغذ رنگی در این قسمت درج شده است. با این گلها میتوانید کاردستی آینه با مقوا رنگی داشته باشید

کاردستی آینه کاری با سی دی

اگر تعدادی سی دی شکسته یا خش دار دارید، می توانید آنها را به اشکال مختلف خورد کنید و دور آینه بچسبانید. در این ویدیو آموزش کاردستی آینه کاری با CD را برای شما گذاشته ایم

کاردستی با قاب آینه

اگر کمی وقت داشته باشید ، می توانید قابهای زیبایی برای آینه های خود تهیه کنید، در همین مقاله دو مدل از قابها به شما آموزش داده شد، یکی قاب آینه با گلهای کاغذی یکی قاب آینه با سی دی های شکسته ، در این قسمت چند مدل دیگر به شما نمایش داده ایم.

کاردستی با آینه و چوب

برای ساخت یک قاب با چوب میتوانید از چوب بستنی استفاده کنید، چوب بستنی را می توانید از لوازم قنادی ها تهیه کنید.

در ادامه بخوانید : آموزش ساخت کاردستی با سی دی

#