رنگ آمیزی شیشه های مربا

فهرست مطالب

اگر به ساخت کاردستی با شیشه مربا علاقمندید ، یا دوست دارید کاردستی چراغ خواب با شیشه مربا بسازید، یا اگر دوست دارید کاردستی با وسایل بازیافتی بسازید ، ویدیو آموزش ایده کاردستی با شیشه مربا را برای شما گذاشته ایم ، با دلفین همراه شوید.

کار دستی با وسایل دورریختنی

آموزش ساخت کاردستی با شیشه مربا

اگر شما هم وقتی شیشه مربا و شیشه ترشی خالی میشود ، با فکر بازیافت آن از خود می پرسید با شیشه مربا چی درست کنیم؟ این مطلب را دنبال کنید، شما میتوانید با آموزش کاردستی با شیشه مربا مثلا با رنگ آمیزی این ظروف شیشه ایی ، گلدانها ، چراغ خوابها و بانکه های بنشن جدید برای خود بسازید.این ایده یکی از پرکاربردترین کارهای بازیافت است

در این قسمت ویدیو آموزش رنگ آمیزی شیشه های بازیافتی مربا و سس را برای شما قرار داده ایم. برای انجام این کار احتیاج به شیشه های خالی، چسب نواری ، لاک ناخن، سطل آب ، کنف و چسب حرارتی داریم.

فیلم کاردستی با شیشه مربا ببینید تا با کمک هم کاردستی فانتزی با شیشه مربا بسازیم ، شما می توانید از این ویدیو ایده بگیرید و انواع کاردستی با شیشه مربا یا شیشه های مشابه را با این شیوه درست کنید.

مزیت بازیافت

استفاده مجدد از وسایل دورریختنی برای محیط زیست مفید است. و بازیافت منجر به کاهش آلودگی محیط زیست میشود.مثلا به جای اینکه اقیانوس را با بطری های پلاستیکی و حلقه های قوطی نوشابه خود پر کنید، می توانید آنها را در یکی از پروژه های بازیافت خود بگنجانید.

بهترین اتفاق بعد از بازیافت، حس موفقیتی است که از تبدیل شدن یک شیء که قرار بوده به سطل زباله منتقل شود یک شی جدید و شگفت انگیز، تجربه می کنید. از طرفی به مرور خلاقیت شما شکوفا می شود و بعد از آن شروع به دیدن همه وسایل اطراف خود با چشمانی نوآورانه خواهید کرد.

در ادامه بخوانید: اکسسوری های دکوراتیو با مقوا و اسپری رنگ

#