آموزش های جالب کاردستی با بطری نوشابه

فهرست مطالب

با ساخت یک گلدان دکوری زیبا با همان وسایلی که در خانه همه ما پیدا میشود، می توان تغییرات قابل توجهی در تزیینات منزل ایجاد کرد،برای دیدن ویدیو ساخت کاردستی با بطری نوشابه خانواده با دلفین همراه شوید.

کاردستی با بطری نوشابه خانواده

در این قسمت ویدیو آموزش کاردستی با بطری نوشابه خانواده را برای شما گذاشته ایم.با دلفین همراه شوید تا تنها با بطری نوشابه، چسب ، روزنامه باطله ، بادکنک، سیمان سفید ، چسب حرارتی و رنگ ، یک گلدان زیبا بسازید.

کاردستی با بطری نوشابه کوچک

ساخت کاردستی با بطری نوشابه کوچک پلاستیکی برای بچه ها بسیار جذاب است، ویدیوهایی که در این قسمت قرارداده ایم می تواند سرگرمی های خوبی برای کودکان و بزرگسالان باشد، با ما باشید تا آموزش کاردستی با بطری نوشابه برای کودکان را ببینید.

کاردستی با قوطی نوشابه

آموزش کاردستی با قوطی نوشابه فلزی برای کاردستی بچه ها بسیار مناسب است. ساخت کاردستی به خلاقیت بچه ها کمک میکند. و ذهن آنها را باز تر میکند. در این قسمت آموزش کاردستی با قوطی نوشابه قایق ساخته میشود.

کار دستی با شیشه نوشابه

اگر همیشه شیشه های نوشیدنی خود را دور می انداختید، از این به بعد دست نگه دارید ، می توانید از آنها مجددا استفاده کنید.یکی از راه های جالب استفاده مجدد از این بطری های شیشه ای نوشابه ساخت گلدان هایی است که هم برای تزیین در خانه و محل کار و هم به عنوان کاردستی برای بچه ها می توان مورد استفاده قرارگیرد.با ما همراه باشید تا با دیدن این ویدیو مراحل ساخت این گلدان های شیشه ای را یاد بگیرید.

 

در ادامه بخوانید: ساخت دکوری با آینه

 

#