بهترین رمان های جنایی روانشناسی

فهرست مطالب

نویسنده یک رمان جنایی روانشناسی تنها به نوشتن یک داستان جنایی و طرح یک معما بسنده نمی کند.هدف او تنها جذب کردن شما برای کشف معما نیست. اگر شما هم از علاقمندان به این ژانر هستید، یا میخواهید یکی از این کتابها را مطالعه کنید، با دلفین همراه شوید.

رمان روان شناسی جنایی چگونه رمانی است؟

نویسنده رمان های جنایی روانشناسی ، خواننده را به درون خود فرو می برد.هدف او پرداختن به خودشناسی و مسائل روانشناسی است و این مطالب را در قالب یک رمان جذاب و هیجان انگیز مطرح میکند.به گونه ایی که دلتان نمیخواهد کتاب تمام شود. بیش از این شما را منتظر نگه نمیداریم، در این قسمت به معرفی چند رمان جنایی روانشناسی می پردازیم.

بهترین رمانهای جنایی روانشناسی دنیا

دختری در قطار، از بهترین رمان های روانشناسی جنایی

نویسنده: پائولا هاوکینز

انتشارات کوله پشتی

رمان ترسناکی است ، داستان زنی به نام ریچل که به تازگی از همسرش جدا شده،این شکست او را به سمت الکل سوق میدهد و همین روحیه او را ضعیفتر میکند. او کارهایی میکند که شرایطش را پیچیده تر میکند.

ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد ، از معروفترین رمانهای روانشناسی جنایی

نویسنده: پائولو کوئلیو

انتشارات مجید

ورونیکا دختری است که هرچه میخواسته بدست آورده. تفریحات خوب و دلخواه، بیرون رفتن با دوستان، ملاقات با جوان‌های جذاب و خیلی چیزهای دیگر اما احساس شادی نمیکند و خلائی در زندگیش دارد سرانجام در یکی از روزهای ماه نوامبر تصمیم می‌گیرد به زندگی اش پایان دهد؛ اما نمیمیرد. دکتر در بیمارستان به او می‌گوید که او چند روز دیگر فرا میرسد. این آگاهی از مرگ ورونیکا را متحول و به زندگی مشتاق می‌کند.

بیمار خاموش، از هیجان انگیزترین رمان جنایی روانشناختی

نویسنده: الکس مایکلیدیس

انتشارات سنگ

داستان زندگی یک زوج ، گابریل و آلیشیا. در پایان یک روز معمولی الیشیا همسرش را به قتل می رساند.یک روان درمانگر جنایی تلاش میکند آلیشیا را به حرف بیاورد.این اثر معمایی جنایی جذاب هیجان بسیار زیادی دارد.

زن پشت پنجره، از رمان های روانشناسی جنایی

نویسنده:  دانیل مالوری مشهور به ای جی فین

انتشارات نسل نو اندیش

هیچ چیز از هیچ کسی بعید نیست،رمان جنایی و معمایی است که با فضای هیچکاکی تاثیرگذارش شما را هیجان زده میکند. این رمان در سال ۲۰۱۷ در لیست پرفروش‌ترین ها قرار داشته است.این رمان درباره زنی تنهاست که روزش را با دیدن فیلم، خیال‌بافی و زیرنظرگرفتن همسایه‌ها می‌گذارند. روزی خانواده راسل در این محله ساکن می‌شوند. با ورود این خانواده، همه‌چیز تغییر می‌کند. رمان پایانی غافل‌گیرکننده دارد و همین موجب می‌شود خواننده تا پایان آن را کنار نگذارد.

سالار مگس ها از بهترین رمان های روانشناسی جنایی

نویسنده: ویلیام گلدینگ

انتشارات بهجت

ماجرای سقوط هواپیمایی در یک جزیره متروک که بیشتر مسافران آن پسربچه هایی از رده سنی 6 تا 12 هستند.در شرایطی که کسی امید به زنده ماندن آنها ندارد،آنها زنده می مانند.نویسنده این اثر تلاش کرده است که نشان بدهد یک انسان که هنوز شخصیت او شکل نگرفته چه اندازه قادر است کارهای خطرناک انجام بدهد.

زنی میان ما، از محبوبترین رمانهای روانشناختی

نویسنده: گریر هندریکس، سارا پکانن

انتشارات کوله‌پشتی

داستان زوج عاشقی که زندگی خوبی دارند اما ناگهان پای زنی دیگر به داستان باز میشود.انتهای این قصه قابل پیش بینی نیست.در دو زمان متفاوت روایت شده است. و چیزی که رمان را جذابتر کرده است شخصیت پردازی های عالی نویسنده است.

اتاق ، از تاثیرگذارترین رمانهای جنایی

نویسنده :اِما دون‌اِهو

انتشارات آموت

داستان حبس یک پسر بچه و مادرش در یک اتاق توسط مردی به نام نیک است، پسربچه از وقتی به دنیا آمده در همین اتاق زندانی بوده.و حالا مادرش نقشه فرار از زندان برای او و خودش کشیده است.این اثر از زبان پسربچه روایت میشود و تاثیر فوق العاده ایی بر روان انسان می گذارد.

#